Dziś jest poniedzialek 08 marca 2021, imieniny: Beaty

Informacja

dodano: 2012-11-29 11:22:19

 Informacja o wynikach zaproszenia do złożenia oferty na przeprowadzenie poradnictwa prawnegow dniu 30.11.2011r.

Komisja do przeprowadzania oceny ofert w dniu 29.11.2012 dokonała wyboru, w wyniku którego wyłoniono najatrakcyjniejszą pod względem ceny ofertę  w ramach realizacji projektu PO KL.

Projekt ten współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Informujemy, iż w wyniku zakończenia procedury wybrano ofertę: Kancelarii Radcy Prawnego - Michała Jerzego Karłowskiego.

  Kierownik OPS

A.Adamowska-Karczewicz 

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 2012-11-22 07:46:31

                                                                                                                                                                                     Stepnica, 21.11.2012r.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Priorytet VII: Promocja integracji społecznej

Działanie 7.1: Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji

 Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Stepnicy zaprasza do składania ofert  na przeprowadzenie poradnictwa prawnego dla uczestników projektu „Z bezradności do aktywności” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, POKL, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji.

 Przedmiot zamówienia: Przeprowadzenie poradnictwa prawnego adresowanego  do uczestników w/w projektu (m.in. prawo pracy, kodeks rodzinny i opiekuńczy).

czytaj więcej »

"SamObójStwo. Potrzeba POMOCY, nie ŚMIERCI"

dodano: 2012-11-04 20:19:44

„SamObójStwo. Potrzeba POMOCY, nie ŚMIERCI”- pod takim hasłem prowadzona jest kampania społeczna, która ma ułatwić młodym ludziom znalezienie pomocy w trudnych chwilach – kiedy najbardziej jej potrzebują. Jak wynika z danych polskiej policji każdego dnia średnio przynajmniej jedna osoba w wieku poniżej 25 lat skutecznie dokonuje zamachu na swoje życie. Przypuszcza się, że samych prób samobójczych może być aż 15 razy więcej niż samobójstw zakończonych zgonem.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.sos.wzp.pl

czytaj więcej »

dodano: 2012-10-16 13:25:22

                                                                                                                      Stepnica, 15.10.2012r

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Priorytet VII: Promocja integracji społecznej

Działanie 7.1: Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji

 Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Stepnicy zaprasza do składania ofert  dla uczestników projektu „Z bezradności do aktywności” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, POKL, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji.

czytaj więcej »

Narkotyki? Na co mi to?

dodano: 2012-09-27 15:19:22

Rozpoczęła się druga edycja kampanii „Narkotyki? Na co mi to” tym razem przebiegająca pod hasłem „Odleć z nami, nie z narkotykami!”. Głównym przekazem kampanii jest myśl: „Nie potrzebuję narkotyków do życia, bo realizuję się w inny, ciekawy dla mnie sposób. Większość osób w moim wieku nie bierze narkotyków, więc również dla mnie normą jest życie bez nich.” Tegoroczna akcja zwraca szczególną uwagę na kształtowanie własnej osobowości, rozwój zainteresowań i aktywność, która pozwala oddać się swojej PASJI. Kampania skierowana jest do ludzi młodych w wieku 14-18 lat, ale również do ich rodziców, opiekunów i wszystkich osób mających kontakt z młodzieżą.
Dla młodzieży przewidzianych jest także wiele działań internetowych. Fanom profilu nacomito na Facebooku zaproponowano kilka konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Za pośrednictwem profilu nacomito młodzi ludzie będą mogli podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi internautami. Organizatorzy oczekują, że fanpage stanie się miejscem, skąd można będzie czerpać rzetelne informacje na temat narkotyków, a także „zarazić się” ciekawym hobby swoich kolegów.

Więcej szczegółów nt. kampanii na stronie: http://www.nacomito.pl/. 

czytaj więcej »